هفته بسیج اصناف گرامی باد

ارسال شده در: اخبار اتحادیه, دسته‌بندی نشده | ۰

با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج اصناف به تمامی اعضاء خانواده اصناف کشور 

مسئول سازمان بسیج اصناف،بازاریان وتجار کشور با اشاره به فرارسیدن روز بسیج اصناف گفت: چهارم شهریور ماه که همزمان با سالروز شهادت شهید عراقی،شهید شاخص سازمان بسیج اصناف است به عنوان روز این قشر نامگذاری شده است و بر همین اساس همچون سال‌های گذشته برنامه‌های هفته بسیج اصناف را از ۲۹ مرداد تا چهارم چهارم شهریور برگزار می‌کنیم.

به گزارش ایسنا،غلامرضا حسن پور با بیان اینکه برای هر روز این هفته نام بخصوصی انتخاب شده است، افزود: بر همین اساس برنامه‌هایی متناسب با نام هر روز هفته بسیج اصناف، در سراسر کشور به اجرا در خواهد آمد.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور ادامه داد: مهمترین برنامه این هفته، مراسم بزرگداشت روز بسیج اصناف است که به همراه یادواره کشوری شهید مدافع حرم مرتضی عطایی که ایشان شهید شاخص بسیج اصناف در سال ۹۶ هستند، شنبه چهارم شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تجلیل از فعالان عرصه‌های تبلیغی در بازارها تجلیل از فعالان آموزش فقه بازار از جمله برنامه‌هایی است که در هفته بسیج اصناف دنبال می شود، افزود: همچنین “حضور بانوان در اصناف، آسیب‌ها و فرصت‌ها” عنوان برنامه مشترکی است که توسط حوزه‌های بسیج اصناف در سراسر کشور قرار است به آن پرداخته شود.

حسن پور در پایان به طرح برپایی بازارچه های پوشاک ایرانی اشاره کرد و گفت: این طرح، اقدامی در جهت حمایت از تولید ملی بود که از سوی سازمان بسیج اصناف در حال پیگیری است. ما تلاش می‌کنیم که یک پروژه بازارچه پوشاک داخلی را برای افتتاح در روز چهارم شهریورماه آماده کنیم