دومین کتاب قانون نظام صنفی با اخذ مجوز با تدوین آقای حسین طاهرمحمدی منتشرشد.

ارسال شده در: اخبار اصناف, دسته‌بندی نشده | ۰

 

دومین کتاب قانون نظام صنفی با اخذ مجوز از معاونت محترم قوانین مجلس شورای اسلامی، با تدوین آقای حسین طاهرمحمدی  منتشرشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شمیرانات،  آقای طاهرمحمدی رییس اتاق اصناف این شهرستان در خصوص لزوم چاپ کتاب قانون نظام صنفی اظهار داشت:با توجه به نیاز جامعه صنفی و فقدان منبعی به روز درخصوص مقررات این حوزه و همچنین به دلیل تغییر و اصلاحات در آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی قانون نظام صنفی، تدوین کتابی در این خصوص امری ضروری و مفید بود.

وی همچنین عنوان کرد:کتاب قانون نظام صنفی دارای مجوز چاپ از معاونت محترم قوانین مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده (۶) قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور می باشد شایان ذکر است تنقیح متن قانون نظام صنفی با توجه به سایر قوانین که نسخ برخی از مواد قانون نظام صنفی را موجب شده صورت پذیرفته و  از جمله این قوانین، قانون قاچاق کالا و ارز مصوب۳/۱۰/۱۳۹۲، قانون تنقیح قوانین مالیاتی مصوب۲۰/۲/۱۳۹۶، قانون اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم مصوب۷/۵/۱۳۹۴  می باشد.

 آقای طاهرمحمدی در ادامه افزود: این کتاب با بررسی قوانین جاری کشور و استفاده از سایر منابع در این باب در راستای جمع آوری و ارائه مجموعه ای از قانون نظام صنفی و سایر مقررات مرتبط پس از تلاش دوساله به چاپ رسید. سابق برکتاب حاضر کتابی با عنوان ” قانون نظام صنفی به انضمام برگزیده ای از قوانین و مقررات مرتبط” با اخذ مجوز چاپ از معاونت محترم قوانین مجلس شورای اسلامی نیزتوسط اینجانب تدوین و منتشرگردیده است.